Atsiliepimai

Keletas atsiliepimų iš įmonių atstovų, kuriose buvo vedami įvairūs seminarai.

Nerijus Buivydas

VŠĮ Sėkmės mokykla vadovas
5/5

Jordano paskaita pardavimų tema turėjo didelę įtaką mūsų organizacijai. Supratome ką mes ne taip darėme savo pardavimuose, ką reikėtų keisti ir kuo geri pardavimai skiriasi nuo labai gerų pardavimų. Didžiausią naudą medžiagos užtvirtinimui ir naujų įgūdžių suformavimui turėjo praktinė seminaro dalis, kurioje kiekvienas narys išbandė save, visą tai buvo filmuojama, tad po to vyko aptarimas , bei apibendrinimas. Su Jordano gebėjimu palaikyti puikią nuotaiką diena prabėjo labai greitai ir visi džiaugėsi šiais mokymais.

5/5

Įmonės vasaros šventės pagrindinę programos dalį patikėjome Jordanui ir jo kariškių bei sportininkų komandai. Tikrai neapsirikome- turėjome smagią ir iššūkių pilną dieną! Komandinės rungtys iš kiekvieno pareikalavo tiek asmeninių jėgų, tiek susikalbėjimo tarpusavyje ir pasitikėjimo vieni kitais. Atliktos užduotys įrodė kokia svarbi yra komanda ir kad kartais tikslui pasiekti ne visada reikalingi žodžiai- užtenka tik supratingo akių žvilgsnio, o kartais net to nereikia- laimėjimui pasiekti tereikia atsiduoti klaidžius kelius žinantiem kolegoms į rankas ir pasitikėti jų vedimu užrištomis akimis. Viskas yra įmanoma- tik reikia tikėti, kad tai padarysi ir eiti pirmyn! Ačiū Jordanui ir jo komandai, turėjome neįkainojamą patirtį, kuri davė gerų pamokų ir paliko neišdildomų įspūdžių.

Giedrė Vaitiekūnaitė

UAB AEDILIS personalo vadovė

Lina Gurskė

UAB Sabelija Kauno regiono direktorė
5/5

Praktinio seminaro metu patyrėme daug naujų įspūdžių, pamatėme savo komandos narių charakterio bruožus kitokioje aplinkoje. Teko praktiškai pademonstruoti kaip sugebame nugalėti baimę, pasitikėti vieni kitais. Šauniai praleidome laiką, gavom naujų idėjų kaip galima pagerinti kolektyvo atmosferą.

5/5

eresnio patikrinimo komandai tikrai nesame turėję - įspūdžiai išliks visam laikui. Vienu metu teko 2 išbandymai - sunkumai sukurti gamtos ir trenerių. Tačiau komanda liko stipri ir neišardoma. Tuo labai didžiuojamės. Pamatėme savo komandos narių įpročius, kurie atsiskleidė seminaro metu, o kasdieniniame darbe nebuvo pastebėti. Tai dar labiau palengvino vadovų darbą su savo komanda.

Aurimas Stabingis

UAB Eugesta komercinis direktorius.

Giedrė Petrauskienė

UAB Tromina personalo vadybininkė
5/5

Komandos formavimo seminarai kartu su Jordanu Poškaičiu mūsų kolektyvui paliko neišdildomą įspūdį ir davė daug naudos. Jų metu gavome ne tik teorinių žinių, kaip formuoti efektyvią komandą, kaip didinti savo paties produktyvumą ir siekti bendrų tikslų, tačiau ir turėjome puikias galimybes visa tai užtvirtinti netradicinėmis praktinėmis užduotimis. Ar tikrai galima susidraugauti su baime? Pasirodo taip. Ne vienas tuo įsitikino eidamas karštomis žarijomis, lipdamas ant stiklo šukių, krisdamas iš aukščio į kolegų glėbį. Visi supratome, kad nugalėjus baimę savyje, galima įgyvendinti daugybę dalykų. Tikrą savo asmeninį bei komandos jėgų, kantrybės ir ryžto išbandymą patyrėme žygyje po Ruklos apylinkes kartu su Jordanu ir didelę patirtį turinčiais kareiviais. Žygio ir atliekamų užduočių metu, supratome, kad komanda stipri... Žinoma, gavome didžiulės naudos. Ačiū Jordanui ir jo komandai.

Scroll to Top